Generátory Osvětlovací stožáry

STOŽÁRY MOTOROVÉ

VÝKONY OD 2,5 DO 8 kW

  • ŘADA HiLight B5+
  • ŘADA HiLight H5+

STOŽÁRY BATERIOVÉ A SÍŤOVÉ

  • ŘADA HiLight Z3+
  • ŘADA HiLight E3+
  • ŘADA HiLight P2+

Pro osvětlování venkovního pracoviště dodáváme osvětlovací stožáry vybavené různým zdrojem elektrického napájení. Standardně jsou osvětlovací stožáry vybaveny generátorem. Variantní provedení je s napájením z baterií nebo z externího zdroje.

Jako světelné zdroje jsou použity lampy metal halidové (končící výroba) nebo LED. Pro převážení světelných stožárů je možné doplnit podvozek pro silniční provoz nebo pro pohyb na staveništi. Jako příslušenství na přání je možné u vybraných typů doplnit zásuvku, dobíjení baterií ze sítě, automatické rozsvěcení/zhasínání a automatické stažení stožáru.

Rám a karoserie osvětlovacích stožárů je uzpůsobena stavebnímu provozu a zvýšeným nárokům na odolnost povětrnostním vlivům.

Podle potřebné osvětlované plochy je možné vybrat jeden osvětlovací stožár s větší osvětlenou plochou nebo více stožárů s menší osvětlenou plochou.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STOŽÁRY MOTOROVÉ

VÝKONY OD 2,5 DO 8 kW

ŘADA HiLight B5+

Dieselový čtyřdobý dvouválcový motor Kubota, karoserie pro venkovní provoz a snížení hluku, vysouvání stožáru hydraulické, světelný zdroj LED.

Výška stožáru 8 m, pokrytí 5000 m2 při průměrné intenzitě osvětlení 20 lux, otáčení světel 340 o

ŘADA HiLight H5+

Dieselový čtyřdobý jednoválcový motor Hatz, karoserie pro venkovní provoz a snížení hluku, vysouvání stožáru hydraulické, světelný zdroj LED.

Výška stožáru 8 m, pokrytí 5000 m2 při průměrné intenzitě osvětlení 20 lux, otáčení světel 340 o

STOŽÁRY BATERIOVÉ A SÍŤOVÉ

ŘADA HiLight Z3+

Li-ion baterie, karoserie pro venkovní provoz, vysouvání stožáru hydraulické, světelný zdroj LED.

Výška stožáru 8 m, pokrytí 3000 m2 při průměrné intenzitě osvětlení 10 lux, otáčení světel 340 o

ŘADA HiLight E3+

Napájení z externího zdroje, sítě nebo externího generátoru, karoserie HardHat pro vysokou mechanickou ochranu, vysouvání stožáru mechanické manuální, světelný zdroj LED.

Výška stožáru 7 m, pokrytí 3000 m2 při průměrné intenzitě osvětlení 12 lux

ŘADA HiLight V2+

Napájení z externího zdroje, sítě nebo externího generátoru, plastová karoserie pro vysokou mechanickou ochranu, vysouvání stožáru mechanické manuální, světelný zdroj LED.

Výška stožáru 5 m, pokrytí 2000 m2 při průměrné intenzitě osvětlení 10 lux